به نام خدا
انرژي درماني چيست‌؟ |

انرژی درمانی چیست‌؟

انرژی درمانی چیست‌؟

ایجاد تعادل بین قطبهای مثبت و منفی انرژی مغناطیسی در بدن در این سیستم درمانی عامل اصلی که با عناوین نیروی حیات ، پرانا ، انرژی کیهانی انرژی زیست و … شناخته شده است ،روند درمان را خود بخود شکل می دهد ، فقط کافی است شخص (یا اشخاص )واسط در وضعیت اتصال بارهای مثبت و منفی مناسب قرار بگیرند تا انسداد انرژی حیاتی بدن که سبب ایجاد بیماری و اختلال در روند سلامت شده است گشوده شود و نیروی حیاتی در مسیر عادی و طبیعی خود طی مسیر نماید .
روش کار بسیار ساده و در عین حال به طور معجزه آسایی موثر است شما هم امتحان کنید .سیستم انرژی درمانی یا پولاریتی مانند یک قاره کشف نشده است که نظر یه ها و اطلاعات زیادی در مورد آن وجود دارد کتب و منابع زیر را پیگیری کنید .
دستهای تو هدیه ای از سوی خداوند است، با آنها عشق درون قلبت را برای آرامش کسانی که در رنج ، کدورت و ناراحتی هستند، بکار ببر.
دانستن اینکه چیزی هست که می توانی آن را به دیگران منتقل کنی ، تو را به شوق می آورد مانند یک چشمه جاری است ، جاری در درون دستهایت، برای کمک به دیگران .

 

آنگاه که با دستهایت به دیگران کمک می کنی ، این کمک ، مانند یک سرچشمه عظیم از شعف و شادمانی تو را در بر می گیرد . هنگامی که با دوست و یا انسانی مواجه می شوی که درد می کشد، هیچ گاه احساس ناتوانی و ناامیدی نمی کنی .
سیستم انرژی درمانی یک روش کل گرایانه برای تندرستی و درمان است پولاریتی با کل وجود شخص سر و کار دارد ، افکار و گرایشها، احتیاجات غذایی،ورزشهای مخصوص یوگای پولاریتی و البته کمک جلسات پولاریتی به جسم برای درمان خود تو را برای کمک به دیگران مهیا می کند .
با بکار بردن نیروی حیات که به طور طبیعی در دستهای هر کسی جریان دارد ، می توانیم انرژی شخص دیگری را آزادومتوازن کنیم .
در مدتی که این انرژی در جریان است ، صلح، شعف، عشق و سلامتی را هدیه می کنیم .
-نیروی حیات در بدن انسان جاری است گویی از یک سیستم مدار دایره ای نامدتی پیروی میکند و در مسیرش هر سلول را تقویت و شارژ می کند این جریان انرژی می تواند تضعیف شود و بخشی از آن بر اثر فشار روانی انسداد یابد ، دانش طب سوزنی دقیقاً نقطه انسداد را معین می کند و با بکار بردن سوزن و تحریک آن نقاط ، جریان انرژی را به حال اول برمی گرداند.
در توازن انرژی پولاریتی برای باز کردن نقاط مسدود شده از تکنیکهای تماس غیر جسمانی و جسمانی استفاده می شود تا انرژی به درون سیستم یکپارچه فرستاده شود ، این به معنی برقراری دوباره جریان مناسب و تنظیم نیروی حیات در سراسر بدن است .
همانطور که کره زمین و خورشید ، شمال و جنوب کره زمین قطب مغناطیسی دارند ، بدن انسان نیز دارای قطبهای مغناطیسی مثبت ومنفی است . در واقع هر چیزی که روی سیاره زمین قرار دارد دارای یک قطب بار مثبت در بالا و یک قطب بار منفی در پایین است .
قسمت بالای بدن انسان انرژی مثبت دارد .
پاها انرژی منفی دارند
سمت راست مثبت و سمت چپ منفی است
به کمک یک وات سنج دقیق می توان این بارها را در بدن انسان تشخیص داد .
وقتی قطبهای مثبت و منفی در برابر هم قرار می گیرند ، یک جریان جاذبه بین آنها برقرار میشود
دست راست (+)با سمت چپ بدن (-)وتوسط اتصال
دست چپ (-) با سمت راست بدن (+)
وبه همین ترتیب وقتی درمانگر روی کسی کارمی کند دست راست او با سمت چپ بدن گیرنده انرژی اتصال برقرار می کند و دست چپ او با سمت راست بدن آن شخص متصل می شود.
در حالی که شخصی که توازن و سلامتی خود را تا حد زیادی از دست داده است ، اغلب دگرگونی عظیم دوباره جوان شدن را کاملاً به صورت مشخص و واضحی احساس خواهد کرد .
عصبها ماهیچه ها را کنترل می کنند و ماهیچه ها استخوانها را نگه می دارند . برای همین تعجب آور نیست که بعد از انجام و انتقال پولاریتی استخوانها دقیقاً خود به خود سر جای خودشان برمی گردند از آنجا که پولاریتی در سطوح بسیار عمیق اثر می گذارد ، جای تعجب ندارد که تغییرات بسیار گسترده ا ی را بر روی شخص گیرنده پولاریتی مشاهده کنید . ممکن است حالت یاس و افسردگی شروع به تغییر و بهبود کند . بعضی مواقع در هنگام انجام کار شخص گیرنده تمایل به گریستن پیدا می کند که به او توصیه می شودبه آرامی و دلگرمی احساسش را رها کند و آن را در خود سرکوب نسازد.
بعضی ها ممکن است در هنگام انجام کار پولاریتی به یک خواب هوشیارانه فرو بروند بعضی مواقع شخص تمایل به یک خواب شبانه کامل دارد .
نیروی حیاتی فقط به جایی می رود که به آن
احتیاج هست و کمک می کند که احساس بهتری نسبت به زندگی داشته باشند .نیروی حیاتی بین درد های جسمانی و روحی فرقی نمی گذارد . در واقع در هر دو وضعیت ، نیروی حیات باید در منطقه یا نقطه ای که مسدود شده است ، مجدداً جریان طبیعی خودش را بازیابد.
افرادی که درمان با انرژی را دریافت می کنند ، در واقع در مدار جریان نیروی حیا ت قرارمی گیرند . از این رو این امکان را می یابند که تمام فواید این جریان را تجربه کنند . هنگامی که مدار میدان انرژی مهرو عشق بوجود می آید، همه کسانی که در آن میدان قرار می گیرند روبه تعالی می نهند .
تاثیر انرژی درمانی همیشه آنی و یا خیلی چشمگیر نیست ، افراد مبتلا به بیماریهای مزمن اغلب احتیاج به یک سری جلسات پیوسته همراه با یک رژیم بهبود بخش ، ورزش و مهمتر از همه ،‌گرایشهای رفتاری و احساسی مثبت دارند .
نیروی یا انرژی حیاتی را می توان مانند یک مدار انرژی چرخشی تجسم کرد که در اطراف بدن در حرکت است و به درون بدن نفوذ می کند .