به نام خدا
این افراد نباید لیزر کنند |

این افراد نباید لیزر کنند

این افراد نباید لیزر کنند

افرادی هستند که با مصرف برخی داروها و یا شرایطی خاص “لیرز کردن” موهای زائد برایشان ممنوع خواهد بود و هیچ تاثیری نیز در کم یا از بین رفتن آن نخواهد داشت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، دکتر الهه باطنی متخصص پوست و مو گفت: برخلاف برخی از باورها راجع به گلیزر کردن” موهای زائد از بین بردن موهای زائد از طریق لیزر بدون درد نخواهد بود و اغلب بیماران در طی فرایند درمان یا بلافاصله بعد از آن درد را تجدید خواهند کرد و گاهی اگر شدت لیزر باشد قرمزی در اطراف فولیکول های مو دیده می شود.

وی تصریح کرد: از بین رفتن دائم موهای زائد امکان پذیر نیست اما بعد از دفعات متعدد زیر نظر یک پزشک متخصص امکان کم شدن آن وجود دارد البته باید این موضوع را در نظر داشت که جنس و رنگ موها نیز در این باره بی تاثیر نخواهد بود و لیزر روی موهای سفید و کرکی جواب نخواهد داد.

وی در ادامه افزود: افرادی که پوست خود را برنزه کردند نباید از لیزر استفاده کنند زیرا شدت های بالای لیزر باعث آسیب به اپیدرم می شود.

وی با اشاره به افرادی که لیزر کردن موهای زائد برایشان ممنوع است گفت: افرادی که از قرص های مدام با مغز و اعصاب مصرف می کنند،افرادی که پوست خود را برنزه می کنند،افرادی که سابقه قبلی و ضایعات هرپس سمپلکس را دارند و همچنین افراد باردار و شیرده از این دسته هستند.

 

 

http://daroughaza.com/view-21167.html